+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
skr gr

Геліосистема - сучасна і практична система нагрівання води за допомогою сонячної енергії.

Види сонячних систем для підігріву води.

Геліосітеми діляться на сезонні (термосифонні системи) і всесезонні (вакуумні колектора).

Сезонні термосифонні системи.

Термосифонні системи здійснюють нагрів води, природним способом, при температурі +5 і вище (квітень - жовтень). Вони складаються з вакуумних трубок і бака, в якому знаходиться, треба використовувати воду. Дані системи бувають напірні та безнапірні. Залежно від поставлених завдань, підбирають ту чи іншу систему. Їх обсяг коливається від 100 л до 300. Дані системи прості у використанні, не дорогі, монтуються без особливих проблем.

Всесезонний сонячний колектор.

Всесезонні сонячні системи більш складні в своїй конструкції. Вони складаються з вакуумного колектора, що встановлюється на даху, бойлера, який знаходиться в будинку, а так само автоматики, яка забезпечує циркуляцію теплоносія і правильну роботу системи. Так як в якості теплоносія використовується рідина, система працює і взимку. Опалення будинку за допомогою сонячної енергії можливо, але потрібно розуміти, що ккд системи взимку нижче.

Підігрів басейну сонячними колекторами.

Актуальне питання для людей у ​​яких є басейн - підігрів води до температури 27-28 С. Це так само можна зробити за допомогою сонячних колекторів. Можна здійснити підігрів тільки в літній сезон (наприклад система Altek AC-VGL-50) або всесезоннимі вакуумними колекторами через теплообмінник (Altek SC-LH2-30).


Якщо Ви вирішили здійснити підігрів води за допомогою сонячних колекторів, підігрів басейн або необхідна термосифонна система, телефонуйте нашим експертам і вони якісно і ефективно підберуть необхідне обладнання.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT