+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
skr gr

Бойлер непрямого нагріву є різновидом звичайного бойлера, але володіє деякими відмінностями.

Бойлер непрямого нагріву має зазвичай як мінімум 1 теплообмінник, а може бути оснащений і двома. Так само, в залежності від моделі, водонагрівач непрямого нагріву може оснащуватися електричним ТЕНом. Теплообмінники підключаються до джерела тепла (газовий, твердопаливний, електричний котел; тепловий насос і т.д.). Такий спосіб нагріву води в бойлері забезпечує більш швидкий і економічний нагрів.

У разі використання бойлера з двома теплообмінниками, їх можна підключати до кількох опалювальних приладів. Так само можна один з теплообмінників використовувати для сонячних систем. Це дозволить мати ГВС використовуючи лише енергію сонця.

Зазвичай бойлери непрямого нагріву мають або фланцеве з'єднання або патрубок для установки електричного Тена. Його можна купити відразу або встановити в процесі експлуатації при потребі.

Купити бойлер непрямого нагріву в Дніпрі ви можете звернувшись до нас в офіс або по телефону. У разі якщо Ви перебуваєте в іншому місті, то необхідне обладнання ми надішлемо перевізником.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT