+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
skr gr

Водяна тепла підлога

Основним складовим водяної теплої підлоги є труба. При виборі труби для теплої підлоги потрібно ясно розуміти, що вона заливається стяжкою і доступу до неї буде відсутній. З цього від труби сумнівного бренду або без маркування виробника краще відмовитися заздалегідь.

Стандартна труба для теплої підлоги має діаметр 16 мм і стінку 2 мм. Всі поважають якість продукції виробники додають в трубу кисневий бар'єр. Він захищає трубу від попадання кисню, тим самим збільшує її термін експлуатації.

На якість труби для теплої підлоги впливає кількість вторсировини при її виготовленні. Чим його більше, тим труба має меншу еластичність і робочі температури. Наприклад італійська труба для теплої підлоги RBM має мінімум вторсировини, допускає пікову температуру в 110 С.

Залежно від призначення теплої підлоги (основне опалення або комфорт), на квадратний метр укладають від 5 до 10 м. Погонних труби. Це впливає на орендовану потужність з конкретної ділянки статі.

Компанія SKR- Group реалізує наступну трубу для теплої підлоги: KAN, RBM, Djoul, Rehau, Main Floor, Fado, FV PLast, Giacomini.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT