+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
skr gr

Колектор для теплої підлоги - основний елемент системи опалення, заснованої на теплом поле, який відповідає за розподіл і балансування теплоносія по контурах.

Комплектація гребінки для ТП

Розподільчий колектор складається з двох балок (в основному з латуні). Одна на подачі теплоносія, інша на обратке. На одній розташовані балансувальні крани, на інший витратоміри. Так само колектор включає в себе насосно-змішувальний вузол з термостатичним краном. Даний вузол здійснює циркуляцію теплоносія в підлозі, а так само регулювання температури теплої підлоги. До складу "гребінки" входить скидний клапан з краном.

Залежно від кількість гілок теплої підлоги гребінки бувають від 2х виходів до 12. Відповідно до цього необхідно правильно підбирати циркуляційний насос.

В случає автоматизації управління теплою підлогою, колектор обов'язково повинен бути оснащений системою байпас. Вона дозволить забезпечити правильну роботу системи, а так само захистить насос від заклинювання.

Наша компанія є експертом в теплих підлогах. Ми допоможемо повністю скомплектувати об'єкт і підібрати максимально ефективне обладнання.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT