+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти

Опалення на електричних обігрівачах

Сьогодні все більше набирає популярність опалення на електричних обігрівачах (електричних конвекторах). У цей список потрапляє абсолютно все побутове електроопалювальне пристрій, що може швидко нагріти приміщення і при цьому максимально бюджетно обходитися.

Розглянемо 3 найпоширеніші варіанти опалення на електричних конвекторах.

Керамічні панелі в системі опалення

Приблизно 10 років тому керамічні панелі почали набирати популярність як обігрівачі. Вони безпечні у використанні, відносно недорогі і не сушать повітря. Але чи дійсно все так добре?

Керамічний обігрівач складається з нагрівального кабелю, який вмонтовано в камінь. Основним джерелом тепла і є кабель, він випромінює ІЧ тепло. Інфрачервоне тепло не нагріває повітря безпосередньо, як це робить обігрівач з Теном. ІК промені нагрівають предмети навколо себе: стать, стілець, тумбочка і т.д. А вже нагріті предмети передають своє тіло повітрю. Таким чином нагрівається все приміщення.

Щоб повноцінно обігріти приміщення з нуля, необхідно враховувати на скільки утеплено приміщення, які теплові втрати присутні. Для великих площ необхідно брати кілька керамічних панелей, щоб вони змогли покрити можливі теплові втрати і підтримувати температуру 20 град в холодну зиму.

Зазначена площа в характеристиках керамічних панелях розрахована на додаткове опалення. Коли не вистачає основного джерела і необхідно догреть приміщення.

Переваги керамічних панелей:

1. Не сушать повітря;
2. Стійкі до перепадів напруги;
3. Безшумна робота


Недоліки керамопанелей:

1. Не любить протягів. Все тепло моментально «злизує» при найменшому протязі або відкриванні дверей. Приміщення доведеться нагрівати заново.
2. Не енергозберігаючий. Виробники часто вводять в оману покупців. Стандартна керамічна панель з кнопкою включення або без неї буде працювати максимально. У неї невелика потужність, але це не означає, що керамічна панель не споживає електроенергію. Енергозберігаючі панелі будуть значно дорожче звичайних. У керамічних панелей є вбудований програматор або терморегулятор. Завдяки такій функції і йде економія на опаленні.
3. Дорога вартість. Керамічна панель на 15 кв. прирівнюється до вартості звичайного електричного конвектора (обігрівача).
4. Після відключення, тепло швидко випаровується.

Опалення на електричних конвекторах

До класичних електричним конвекторам можна віднести обігрівачі панельного типу з конвекцією. Вони мають привабливий дизайн, швидко нагрівають приміщення і можна використовувати навіть вночі.

Електричні обігрівачі мають різну потужність від 500 до 2500 Вт. Потужність під площа підбирається дуже просто - 100 Вт на 1 кв.м.

Повітря, завдяки електричним конвекторам, нагрівається дуже швидко. Основна відмінність в обігрівачах - наявність закритиго і откритиго Тена. Бюджетною моделлю можна вважати електричні обігрівачі з відкритим Теном. Конвектора сушать повітря, менш безпечні і не довговічні. Електричні конвектори з закритим Теном коштують дорожче, ніж з відкритим. Але вони не сушать повітря, безпечні і довговічні в порівнянні з бюджетною серією.

Електричні конвектори можна використовувати як основне опалення і залишати в робочому стані на ніч. Обігрівачі оснащені функцією «перегрів» і «перекидання». Спрацьовує захист і обігрівач відключається. Тільки дані електричні обігрівачі відрізняються підвищеною вартістю. Щоб уникнути великого споживання, моделі оснащені програматором.

Програматор в електричних конвекторах може мати невеликі відмінності в залежності від виробника. Основна функція - виставлення необхідної температури і її підтримку. У більш дорогих моделей є додаткові режими «еко» і «+8».

Переваги електричних конвекторів:

1. Простий і стильний дизайн;
2. Швидке нагрівання приміщення;
3. Безшумний.

Недоліки електричних конвекторів:

1. Більшість моделей сушать повітря;
2. Пожежонебезпека недорогих моделей;
3. Велике споживання електроенергії.

Електричні радіатори Агот


Електричні радіатори можна сміливо віднести до електричних конвекторів. Але не варто плутати їх з масляними радіаторами. Всередині електричного радіатора знаходиться рідина, переважно антифриз.

Електричними радіаторами можна повноцінно опалити будь-яке приміщення. Нагрівальний елемент (ТЕН) знаходиться в нижній частині радіатора. За рахунок цього йде рівномірний нагрів повітря. А вбудований програматор не дозволяє споживати зайвого. Температуру поверхні можна встановити від 10 до 70 °С.

Електричні радіатори Агот - це «міні електрокотел». Обігрівачі можна використовувати на вулиці в холодну пору, наприклад на відкритій терасі взимку. Йому не страшні морози. Електричні радіатори безпечні. Абсолютно всі радіатори Агот мають заземлення і незалежну захист від перегріву.

Обігрівачі Агота дуже універсальні. На велику площу можна встановити радіатори в каскаді. При цьому підключити зовнішній терморегулятор з режимом «еко».

Переваги електричного радіатора Агот:

1. Ефективність нагрівання;
2. Невелике споживання;
3. Безпека використання;
4. Універсальність;
5. Простота у використанні

Недоліки електричного радіатора Агот:

Висока вартість порівняно з усіма електричними конвекторами.

Абсолютно всі електричні конвектори можна вішати на стіну або розміщувати на ніжках. Ніжки в комплект не входять. З приходом опалювального сезону ми рекомендуємо використовувати зволожувач повітря. Ми дбаємо про ваше здоров'я!

Для докладної інформації або необхідності прорахунку електричних конвекторів звертайтесь за телефоном в шапці сайту. Менеджери компанії skr-group.net допоможуть з підбором необхідного обладнання і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT