+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
skr gr

Внутрішньопідлогові конвектори в опаленні

Опалення приміщень за допомогою внутрипідложні конвектора, є актуальним рішенням в сучасних будинках і квартирах. Конвектор розташовується в рівні з підлогою і не займає вільний простір, в порівнянні зі звичайними радіаторами. Так само, даний опалювальний прилад, добре справляється з запотівання вікон і створює "теплову завісу" при наявності фасадних вікон.

Комплектація внутрішньопідлогового конвектора:

Конвектор для внутрішньопідлового монтажу складається з короба, в який встановлений теплообмінник. В деяких моделях і вентилятор, він потрібен для збільшення продуктивності водяного конвектора. Зверху короба встановлюється декоративна решітка, яка і надає завершений вигляд приладу. Колір і матеріал декоративних решіток можна підібрати залежно від інтер'єру.

Практичність внутріпольних конвекторів так само полягає в їх габаритах. Можна підібрати розмір як зі стандартних варіантів, так і замовити під конкретну глибину, ширину або висоту.

Види водяних конвекторів:

Розрізняють водяній внутрішньопідлоговий конвектор і електричний внутрішньопідлоговий конвектор. Як видно з назви, перші працюють при підключенні до водяної системи опалення, а другі підключаються до мережі 220 Вт.

Купити внутрішньопідлоговий конвектор або підібрати необхідні комплектуючі, можна звернувшись до наших експертів. Консультації та підбір абсолютно безкоштовно.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT