+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
Тепловий насос Altek Total 15 mono EVI 220V
Тепловий насос Altek Total 21 mono EVI 380V
Тепловий насос Altek Total 32 mono EVI 380V
Тепловий насос Altek Total 7 mono EVI 220V
Тепловий насос AUX ACHP-H04/4R3HA
Тепловий насос AUX ACHP-H06/4R3HA
Тепловий насос AUX ACHP-H08/4R3HA
Тепловий насос AUX ACHP-H10/4R3HA
Тепловий насос AUX ACHP-H12/5R3HA
skr gr

Що таке "тепловий насос"?

Тепловий насос це прилад для опалення, що працює на основі перетворення енергії навколишнього середовища (повітря, вода, грунт) в енергію теплову. Залежно від типу перетворення теплові насоси бувають: повітря-вода; вода-вода; грунт-вода. За рахунок такого принципу роботи ефективність роботи теплового насоса оцінюється 1: 4. Тобто на один кВт витраченої енергії, теплової агрегат видає 4 кВт тепла.

Тепловий насос застосовується як основне джерело тепла як в приватних будинках, так і для квартир з автономним опаленням. Він працює від мережі 220 або 380 (в залежності від потужності). З урахуванням застосування інверторних компресорів, теплові насоси не дають велике навантаження на мережу, а набір потужності здійснюється плавно.

Тепловий насос для опалення будинку, так само можна використовувати і для приготування ГВС і для охолодження, замість кондиціонерів (для цього встановлюють фанкойли). Тепловий насос, як і будь-який інвероторне обладнання, може працювати до низьких температур (-20 С і нижче), при цьому дотримуючись великий ККД.

Наша компанія є представником теплових насоси наступних брендів: C & H, MyCond, Hitachi, Daikin, LG і ін. Підібрати тепловий насос, а так само необхідне допоміжне обладнання, ви можете прийшовши до нас в офіс або скинути заявку на пошту, а так само в телефонному режимі.


запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT