+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
Газовий котел Aton Atmo 12EВМ
Газовий котел Aton Atmo 12EМ
Газовий котел Aton Atmo 16EВМ
Газовий котел Aton Atmo 16EМ
Газовий котел Aton Atmo 20EМ
Газовий котел Aton Atmo 25EМ
Газовий котел Aton Atmo 8EМ
Газовий котел Baxi DUO-TEC COMPACT Е 1.24
Газовий котел Baxi DUO-TEC COMPACT Е 20
Газовий котел Baxi DUO-TEC COMPACT Е 24
Газовий котел Baxi DUO-TEC COMPACT Е 28
Газовий котел Baxi ECO 4s 24
skr gr

Як вибрати газовий котел опалення?

Коли у нас виникає потреба купити газовий котел, ми починає задаватися масою питань: який краще газовий котел? Турбований котел або димохідний? Котел Vaillant, Baxi, Protherm або якийсь інший?

На даний момент, з практичної точки зору, котел для опалення будинку або квартири, краще вибирати турбований. Його легше монтувати, простіше обслуговувати і ефективніше використовувати. Тим більше, двоконтурний настінний газовий котел здатний здійснювати гаряче водопостачання. Наприклад, газовий котел Vaillant turbotec pro vuw 242/5-3 здатний видавати 11,5 л/хв. гарячої води.

Димохідний газовий котел може бути одноконтурний і двоконтурний, як і турбований. Але для відводу продуктів згоряння йому необхідна димохідна шахта. Це відразу накладає ряд обмежень при його монтажі.

Якщо стоїть питання заміни АГВ або подібного агрегату при обмеженому бюджеті, можна розглянути підлоговий газовий котел, наприклад Атон.

Для максимальної економії радимо звернути увагу на газовий конденсаційний котел. Конденсаційний газовий котел здатний економити до 15% палива, що спалюється газу. До таких котлів відноситься газовий котел Protherm Puma Condens 24/28 mkv-as/1.

Вибір потужності газового котла насправді простіше ніж може здатися. Газовий котел для опалення будинку 50 м.кв, 120 м.кв або 200 м.кв буде один і той же - потужністю 24 кВт. У сучасних котлів встановлена ​​модуляційна пальник. Вона сама регулює необхідну потужність. Таким чином газовий котел не споживати газ більше ніж необхідно.

Чи не змогли підібрати для себе котел? Напишіть нам в форму "Поставити питання" і ми з вами зв'яжемося протягом 10 хвилин. Наші фахівці підберуть для вас оптимальне опалювальне обладнання.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT