+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
skr gr

Обігрівачі

Електричний конвектор (обігрівач) зручна і необхідна річ. За рахунок невеликих розмірів конвектора і його мобільності, ви можете обігріти будь-яке приміщення. Конвектор можна використовувати як в навісному стані (монтаж на стіну), так і встановити його на коліщатка або опори.

Конвектор або електричний обігрівач може бути декількох типів в залежності від принципу роботи. Бувають інфрачервоні панелі, масляні обігрівачі, керамічні обігрівачі, ТеНові конвектора і т.д.

Економічний конвектор

Одними з економічних конвекторів є керамічна панель. Вона нагрівається і випромінює тепло в інфрачервоному спектрі. Тим самим нагріваючи все навколо. Якщо стоїть завдання максимально швидко нагріти приміщення, то оптимальним варіантом буде обігрівач конвективного типу. Він швидко складається з вбудованого Тена, який нагріває повітря, а останній, за законами фізики, починає переміщатися і змішуватися з холодним повітрям.

Потужність електричного обігрівача підбирається в залежності від площі приміщення і його тепловтрат.

Залежно від моделі конвектора управління його роботою може здійснюватися механічним способом, електронним або може бути запрограмованим.

Купити електричний конвектор від офіційного виробника з гарантією, можна у нас, а ми відправимо його в будь-який необхідний вам місце.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT