+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
skr gr

Що таке буферна (акумулююча) ємність?

Акумулюючі ємності або як їх ще називають теплоакумулятори використовуються в системах опалення для підтримання в системі заданої температури максимально тривалий час. Буферну ємність використовують спільно з твердопаливними та електро котлами, а так само в парі з тепловими насосами.

Як працює буферна ємність?

Сенс роботи теплоаккумумлятора при роботі з твердопаливним котлом полягає в наступному. Коли дрова в топці горять, котел гріє воду в бочці, а з бочки вода йде на систему опалення. Коли котел гасне, є великий запас гарячої води, який живить систему з акумулюючої ємності. З електрокотлом принцип такий самий. У нічний час, коли тариф на електроенергію нижче, гріється бочка. А вдень, при вимкненому котлі, відбирається в систему опалення. Чим товще і краще утеплювач встановлений на ємності, тим довше вона зберігає воду гарячої.

Буферна ємність може бути з теплообмінниками (1 або 2), а так само з вбудованим бойлером і електричним ТЕНом. Обсяг теплоаккумулятора підбирається в кожному індивідуальному випадку і залежить від потужності і типу опалювального агрегату.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT