+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти

Огляд на внутрішньопідлогові конвектори Carrera

Високі вимоги до якості обладнання знаходять відображення в дизайні та архітектурі сучасності. Дизайн, що йде в ногу з часом. Це те, як ми бачимо майбутнє. Майбутнє в опаленні з неповторним дизайном та характером.

Конвектори Carrera – це краса та комфорт. Конвектори Каррера випускають на великому заводі з опалювального обладнання в Україні, місто Харків. Незважаючи на те, що обладнання виготовляє вітчизняний виробник, якість йде на рівні з європейськими аналогами. Розглянемо докладно внутріпольні конвектори Каррера.

Внутрішньопідлогові конвектори Carrera водяні

Водяні внутрішньопідлогові конвектор є коробом з металу, в який вмонтований водяний теплообмінник. Основними параметрами водяного конвектора є: глибина, довжина, ширина, кількість теплообмінників та наявність вентилятора. Глибина конвектора Carrera може бути такою: 65, 90, 110 та 120 мм. Чим більша глибина конвектора, тим більшу теплову потужність він здатний видати.

Довжина внутрішньопідлогового конвектора Каррера в основному підбирається згідно з довжиною отвору, в який його потрібно встановити або за розміром скління. Стандартна довжина конвектора Carrera становить від 1 метра до 3х метрів з кроком 25 см. Але якщо ви обмежені довжиною та стандартні параметри не підходять, то завод може виготовити конвектор на замовлення відповідно до ваших вимог.

Водяні внутрішньопідлогові конвектори комплектуються одним або двома теплообмінниками. Залежно від кількості теплообмінників різниться і потужність самого конвектора. Потужність внутрішньопідлогового конвектора, що видається, підбирається в залежності від площі приміщення, розміру вікна і кількості тепловтрат. Кількість теплообмінників безпосередньо впливає ширину конвектора.

Потужність обладнання необхідно підбирати залежно від умов експлуатації. Якщо це буде єдине джерело тепла в приміщенні, необхідно брати опалювальне обладнання більш потужне. У разі створення повітряної завіси на велике скління або встановлення додаткового джерела опалення (крім внутрішньопідлогових конвекторів), потужність конвектора вибирається з меншими тепловими показниками.

Для збільшення потужності конвектора та більш ефективної роботи встановлюють вентилятори. Вони примусово знімають гаряче повітря з теплообмінника та подають його у приміщення під натиском. Подібне опалювальне обладнання видає вдвічі більше тепла, ніж конвектора з природною конвекцією. Ще один дуже приємний плюс конвекторів з вентилятором – на нього можна поставити програмований регулятор температури. Програмовані функції дозволять вмикати обладнання у потрібний час. Але є й нюанс. Будь-який вентилятор видаватиме шум, нехай і не великий.

Решітка на внутрішньопідлоговий конвектор Carrera бувають з двох матеріалів – дерево та метал. На конвекторі з глибиною 65 мм встановлюються лише металева решітка, це потрібно враховувати при виборі конвектора. Ціна металевої решітки приблизно в 2 рази дорожча за дерев'яну. Ламелі у решіток розташовані поперечно. Мають закруглену форму для зручності експлуатації. Стандартний колір дерев'яної решітки – світле дерево, металевої – сатин. Будь-яку решітку можна пофарбувати в будь-який колір на вибір замовника. У деяких моделях решітка може комплектуватися додатковою рамкою, яка приховує зазор між конвектором та покриттям для підлоги.

Електричні внутрішньопідлогові конвектори

Електричні внутрішньопідлогові конвектори відрізняються тим, що в них не встановлений водяний теплообмінник, а електричні ТЕНи. Лінійка конвекторів обмежена та представлена ​​лише у глибині 90 мм. Довжина від 1250 до 3000 мм із кроком 250 мм.

В електричному конвекторі можна встановити вентилятор, але його завдання відрізнятиметься від вентилятора у водяному конвекторі. Він не зніматиме більше потужності з ТЕНу, а просто прискорить конвекцію повітря, скоротить час нагрівання приміщення.

Конвектори Каррера представлені для різних призначень. Це можуть бути конвектори для басейнів, підлогові, настінні, плінтусні або цокольні. Завод Каррера спеціалізується на різноманітному асортименті опалювального обладнання для вашого комфорту.

Якщо у вас виникнуть питання у правильному підборі внутрішньопідлогових конвекторів або ви хочете поставити додаткові питання, то фахівці SKR-Group дадуть відповіді на всі запитання. Номер для зв'язку вказано у шапці сайту (095-340-94-36).

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT