+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти
Зволожувач повітря Neoclima SP-55W
Зволожувач повітря Neoclima SP-75WB
skr gr

Зволожувачі повітря - сприятливий мікроклімат та запорука здоров'я

У будинках, квартирах та офісах з приходом холодної пори включаються різні системи обігріву. Кондиціонери, електричні конвектори та інше обігрівальне обладнання сушить повітря. Через це наш організм страждає. Ми починаємо частіше хворіти, шкіра пересихає і сухе повітря негативно впливає на загальне самопочуття.

Зволожувачі повітря/мийки нормалізують вологість повітря до нормальних меж. Оптимальна вологість сприятливо впливає на рослини. Будь-які рослини починають оживати і більше зростати. Людина страждає на астму або алергію буде добре почуватися. Свіже та зволожене повітря добре впливає на дихальні шляхи.

Відмінність зволожувачів повітря від мийки повітря

Основна відмінність полягає у призначенні. Якщо необхідно очистити повітря від шерсті або підвищеного пилу, рекомендується встановлювати мийку повітря. Вона очищає повітря від сторонніх домішок. При цьому мийка може зволожувати повітря, підтримуючи задану вологість у всьому приміщенні.

Зволожувач повітря просто розпорошує частинки води по приміщенню. Він не налаштований на великі завдання і не має широкого набору функцій. Зволожувач повітря чудово справляється з поставленим завданням – зволожити повітря. При сильно сухому приміщенні зволожувач може працювати більше 10 годин. Усі пристрої автоматично вимикаються, якщо вода закінчиться в резервуарі. Тож можна не боятися за безпеку.

Вибирайте оптимальний пристрій для себе та близьких.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT