+38 (095) 340 94 36
+38 (096) 878 07 79
Замовити дзвінок
Головна Про нас Клієнтам Відгуки Статті Контакти

Електрична тепла підлога - чи варта гра свічок!?

З появою великої кількості новобудов, а також переходу житлового фонду на електричне опалення все гостріше стає питання - чим краще опалювати квартиру або будинок?

Не завжди є технічна можливість установки котла або іншого подібного опалювального приладу. Можливість встановити конвектора або керамічні панелі, теж не завжди може бути актуальним. Кондиціонер теж може виявитися не оптимальним варіантом. Та й так буває, що дизайн приміщення не передбачає ніяких помітних опалювальних приладів. У таких випадках на допомогу приходить - електрична тепла підлога.

Електрична тепла підлога можна використовувати як єдине джерело тепла в приміщенні або спільно з гріють панелями, конвекторами, кондиціонерами і т.д.

В основі електричної теплої підлоги лежить резистивний кабель певної товщини, з різного роду ізоляцією, що видає ту чи іншу потужність. Візуально структура кабелю, що гріє наступна:


 
Гріє кабель буває одножильний і двожильний. В силу зручності монтажу, а також своїй універсальності, основну частину ринку займає двожильний нагрівальний кабель.

В основному розрізняю три види електричної теплої підлоги: кабель в стяжку, кабель під плитку, нагрівальні мати.

Гріє кабель буває одножильний і двожильний. В силу зручності монтажу, а також своїй універсальності, основну частину ринку займає двожильний нагрівальний кабель.
В основному розрізняю три види електричної теплої підлоги: кабель в стяжку, кабель під плитку, нагрівальні мати.

Кабель в стяжку

Кабель в стяжку в основному представляє собою нагрівальний провід товщиною від 4 до 8 мм в залежності від виробника. Зазвичай такий кабель використовують при влаштуванні теплої підлоги, як основного джерела тепла. Його потужність зазвичай коливається від 17 до 20 Вт / п.м. Він укладається в шар стяжки товщиною 3-8 см. Такий шар при прогріванні акумулює тепло і досить довго його утримує. Це дозволяє менше включаться теплій підлозі і тим самим економить споживання електроенергії.

Плюси застосування кабелю в стяжку:

1. мінімальне енергоспоживання,
2. довго тримає тепло,
3. рівномірне прогрівання.

Мінуси застосування кабелю в стяжку:

1. необхідність підняття статі,
2. складний монтаж, що не швидка реакція на зміну температури.

Нагрівальний кабель під плитку

Нагрівальний кабель під плитку має товщину від 3-х до 5-ти мм. Найчастіше його укладають в санвузлах, коридорах, на кухні. Там, де потрібен комфортний тепла підлога зараз і відразу. 10-15 Вт / м.п - такі показники його потужності. Тепла підлога під плитку укладається на чистову стяжку, безпосередньо в плитковий клей перед укладанням плитки.

Плюси застосування кабелю під плитку:

1. швидкий прогрів,
2. не піднімає висоту підлоги.

Мінуси застосування кабелю під плитку:

1. швидко остигає,
2. високе енергоспоживання при використанні як основного джерела тепла на великих площах.Нагрівальні мати


Нагрівальні мат - універсальний продукт. Він являє собою гріючий кабель, вплетений в сітку. Його можна використовувати як при укладанні в стяжку, так і під плитку. Головне правильно підібрати потужність. Його товщина 4 - 6 мм. Ширина мата 50 см.
 

Плюси використання гріє мату:

1. простота укладання,
2. використання як основного, так і допоміжного опалення.

Мінуси використання гріє мату:

1. ціна в порівнянні з аналогічним кабелем,
2. незручність монтажу при неправильній площі.

Як правильно вибрати теплу підлогу?

При цьому питанні потрібно чітко розуміти для яких цілей він Вам потрібен. Якщо потрібно просто підігріти підлогу, щоб було комфортно ходити, потрібно виходити з розрахунку 150-170 Вт / м.кв. У разі застосування теплої підлоги як основного опалення, потрібно брати 180-200 Вт / м.кв.

Регулятори температури для теплої підлоги

Управління електричним теплою підлогою здійснюється за допомогою терморегулятора. В основному будь-терморегулятор оснащений температурним датчиком, який встановлюється в підлогу. Він знімає температурні показники теплої підлоги і передає їх на сам терморегулятор, на якому виставляється бажана температура. Бувають механічні, електронні та сенсорні терморегулятори.

Механічний терморегулятор для теплої підлоги

Механічний терморегулятор для теплої підлоги виглядає наступним чином.
У нього є кнопка включення/вимикання, коліщатко регулювання температури, світлова індикація роботи. Встановлюється в звичайний підрозетник. Оснащений датчиком температури підлоги.

Плюси:

дешевий,
простий у використанні.

Недоліки:

велика похибка,
не інформативний,
немає самодіагностики.

Програмований терморегулятор для теплої підлоги

 
Велике екран відображає задану температуру і фактичну. Так само на ньому відображається режим роботи і пункти меню. Органами управління виступають кнопки. Даний терморегулятор має можливість установки тимчасових періодів включення і виключення протягом тижня за формулою 5 + 2 (робочі та вихідні дні). Оснащений датчиком температури підлоги і датчиком температури повітря. Це дозволяє працювати теплій підлозі в двох режимах: підлогу або повітря. Встановлюється в підрозетник.

Плюси:

низька похибка,
можливість запрограмувати годинник включення,
самодіагностика,
наявність датчика повітря і статі.

Мінуси:

ціна в порівнянні з механічним терморегулятором.Сенсорний терморегулятор схожі на цифрові з тією відмінністю що органом управління виступає сенсорний екран. Так само часто у сенсорних терморегуляторів є функція управління за допомогою Wi-Fi.

Який вибрати терморегулятор для теплої підлоги, справа індивідуальна. Ми радимо брати програматори, так як вони функціонально і економічно виправдані.

Відносно виробників теплої підлоги можна міркувати багато і довго, так як їх на даний момент в районі 20. Але хотілося б більш детально зупиниться на двох: Fenix ​​(Чехія) і Hemstedt (Німеччина).

Тепла підлога Fenix

Fenix ​​чеський виробник теплих підлог, який спеціалізується на даному напрямку вже більше 30 років. Даний підлоги відносяться до середнього сегменту. Двожильний кабель Fenix ​​- основа продукції. Так само в асортименті компанії є одножильний кабель, кабель в стяжку, кабель під плитку, гріють мати Fenix, а також кабель для Антикригові.
В основі кабелю лежить гріє жила з внутрішньої фторопластовою ізоляцією і ПВХ зовнішньої. З'єднання, що гріє і кабелю живлення - муфтове. Гарантія на нагрівальний кабель Fenix ​​20 років.

Електрична тепла підлога Hemstedt

Тепла підлога Hemstedt є преміум обладнанням і відповідає німецькій якості. Лінійка продукції Hemstedt включає в себе гріючий кабель під плитку, в стяжку, нагрівальні мати, а також великий вибір нагрівальних систем для підігріву відкритих площ, дахів, зливостоків та пром. обладнання.
Нагрівальний кабель Hemstedt має внутрішню ізоляцію з фторполімери, а зовнішню ПВХ. З'єднання нагрівальної частини і живильної без муфтове. Так само додатково є захисний екран. Гарантія на дану продукцію становить 20 років.

Якщо Ви купили житло або робите ремонт, ми рекомендуємо укладати електричну теплу підлогу як мінімум в сан. вузлі і кухні. Це дуже комфортно і не дорого, а також дуже зручно в перехідні періоди осені і весни.

Купити електричний тепла підлога під плитку або стяжку можна зробивши замовлення на сайті, за телефоном, вказаним в шапці або через форму зворотного зв'язку. Кваліфіковані менеджери допоможуть вибрати нагрівальний кабель для вашого будинку. Фахівці здійснять монтаж теплої підлоги в Дніпрі під ключ.

запит відправлено

Ваш запит надіслано.Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Пропонуємо докладну інформацію щодо продукції:

Онлайн курсы IT